Śledzenie telefonu komórkowego po numerze telefonu jest często szukaną opcją wśród użytkowników telefonów. Ale czy jest możliwe namierzenie telefonu tylko poprzez podanie numeru telefonu?Lokalizacja telefonu jest oferowana przez wiele stron internetowych i jest to często płatna usługa oraz naciąganie na smsy premium. Namierzyć telefon po numerze mogą jedynie służby lub operator komórkowy.

Jak zlokalizować telefon

Aby zlokalizować telefon domowym sposobem musimy zainstalować lokalizator telefonu, który umożliwi śledzenie urządzenia. Warunkiem namierzenia telefonu jest włączony GPS i połączenie internetowe w telefonie. Pozycja śledzonego telefonu dzięki dokładnej lokalizacji GPS jest wysyłana przez internet do drugiego urządzenia np. telefonu lub komputera i tam możemy sprawdzić gdzie znajduje się telefon.Niektóre aplikacje takie jak Prey oferują darmowe namierzanie telefonu w podstawowym pakiecie oprogramowania które instalujemy w telefonie lub komputerze. Aplikacja ma także szereg innych przydatnych funkcji takich jak np. robienie zdjęć gdy telefon zostanie skradziony – przy próbie odblokowania telefonu jest robione zdjęcie złodziejowi i wysyłane na drugie urządzenie. Można także ustawić powiadomienia gdy telefon opuści określoną strefę oraz

Lokalizator GPS

zablokować zdalnie telefon. Zdalne usuwanie plików i wąznych informacji przyda się gdy twój telefon zostanie skradziony.

Telefon można wykorzystać jako lokalizator GPS w samochodzie. Firmy często korzystają z takich urządzeń aby śledzić flotę pojazdów na mapie oraz trasy przejazdów pracowników. Drugie zastosowanie to ukrycie telefonu z aplikacją w aucie – w ten sposób dodatowo zabezpieczyć się przed kradzieżą pojazdu.

Namierzanie telefonu za darmo

Lokalizacja telefonuDarmowe namierznie telefonu możliwe jest w dowlonym miejscu na świecie z dostępem do internetu mobilnego lub wifi.
Aplikacja jest dostępna na różne urządzenia i systemy operacyjne. Można śledzić również komputer.

Możesz poprawić bezpieczeństwo swoich dzieci.
Sprawdź gdzie jest dziecko na mapie dzięki aplikacji z włączoną opcją śledzenia telefonu i GPS.

Oczywiście nielegalne jest instalowanie aplikacji na cudzym telefonie bez wiedzy właściciela i lokalizacja telefonu.

W poważniejszych przypadkach gdy chcemy śledzić osoby pozostaje nam prywatny detektyw, który ma odpowiednie uprawnienia do śledzenia i namierzania osób.

 

 • Darmowa kawa McDonald's

  Darmowa kawa w McDonald’s

  Darmowa kawa w McDonald’s do 10:30, a w weekendy do 11:00 Poranna mała kawa w McDona…
 • Zadania z matematyki

  Książka z matematyki za darmo

  Do zdobycia darmowa książka “Matematyka jest wszędzie” Wystarczy wypełnić form…
 • Darmowa próbka karmy

  Darmowa próbka karmy

  Darmowa próbka karmy dla kota marki Gourmet. Mini fileciki w saszetce 85 gram. Do wyboru m…
Zobacz więcej okazji
Load More In Gadżety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też

Darmowa kawa w McDonald’s

Darmowa kawa w McDonald’s do 10:30, a w weekendy do 11:00 Poranna mała kawa w McDona…